Logo

24 Квітня 2019, 17:00

В Івано-Франківську висадили квіти на Валах

Сьогодні, 24 квітня, в Івано-Франківську у рамках проекту «Екорух «Місто квітів»» висадили квіти на центральній клумбі на Валах.

Проект триватиме впродовж двох місяців, пише Типовий Франківськ.

Сьогодні, окрім дорослих франківців, до екоруху долучились і діти. Учні Івано-Франківської гімназії №2 кажуть, дуже люблять місто і хочуть зробити його цікавішим. І додають, учора уже висаджували квіти на території навчального закладу.

Секретар міської ради Оксана Савчук зазначила, що долучитись до насадження квітів на центральній клумбі на Валах могли усі жителі міста. Також, каже, з допомогою спеціалістів продумали цікавий дизайн клумби. А ще проростили насіння агератуму й чорнобривців, тому сьогодні висаджуватимуть паростки.

Відтак додає, тішить те, що цього року дуже багато людей зголошується щодня насаджувати квіти, до екоруху долучаються навіть цілі компанії.

«Ми планували висадити близько 50 клумб. Зараз ми насадили квіти на приблизно 20 локаціях. Нам вже навіть не вистачає насіння, тому довелось замовляти додатково. 2 травня ми посадимо квіти біля дитячої поліклініки, а 3 травня - у дворі мікрорайону Пасічна», - зазначає Оксана Савчук.

Секретар наголошує, представники екоруху закликають людей не лише насаджувати квіти, а й доглядати за ними.