Logo
11 Березня 2015, 15:38

У Франківську власники літників хочуть позбутися залежності від міськвиконкому

Підприємці вимагають внести зміни до Положення про порядок розміщення і облаштування літніх закладів торгівлі, які суттєво спростять дозвільну процедуру і обмежать вплив чиновників.

litnyk

З такою вимогою на засіданні постійної депутатської комісії міської ради з питань промисловості, підприємництва, стратегічного розвитку міста, інвестицій та туризму виступив голова Ради підприємців Івано-Франківська Петро Строїч.

"Треба так виписати всі вимоги, щоб спростити підприємцям отримання дозволів. Бо зараз ми цілковито залежні від виконкому. І влада не зацікавлена випустити підприємців зі своїх рук", – зазначив Строїч.

Голова комісії Олександр Бубен погодився, що Положення варто змінити в такий спосіб, аби усунути виконком від прийняття остаточного рішення і не "ганяти" підприємців по комісіях.

Відтак, на комісії вирішили створити робочу групу з підприємців, членів депутатської комісії та виконкому, яка впродовж місяця напрацює необхідні пропозиції. Метою змін є стандартизація вимог до підприємців: їх хочуть виписати так, аби кожен заявник чітко розумів, де можна ставити літник, де  ні. Тоді для задоволення чи відхилення заявки вистачить управління торгівлі.

Як повідомляв Курс, цього року вже 13 підприємців подали заявки на розміщення літників у Франківську.