Logo
22 Березня 2019, 15:50

У Франківську вперше презентували документальний фільм "Малевич"

У п'ятницю, 22 березня, відбулася прес-конференція з нагоди показу документального повнометражного фільму «Малевич» Володимира Луцького.

Стрічку презентував кінокритик Ярослав Підгора-Гвяздовський, інформує Типовий Франківськ.

Фільм створювався компаніями Fresh Production Group та Pilgrim Film та за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури Італії.

Прем'єра вже відбувалася 21 лютого в Києві. Фільм “Малевич” присвячений 140-річчю з дня народження Казимира Малевич.

За словами начальника управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА Володимира Федорака, постать Малевича є загадковою і не дуже відкритою. Тому важливо робити такі фільми, щоб розповідати про такі особистості сучасності.

"Він визнається одним з найбільш важливих художників і добре, що це виходець з України", - відзначив Федорак.

Представник Fresh Production Group Ярослав Підгора-Гвяздовський відзначив, що фільм не є комерційним, але важливість його безперечно велика.

"Малевич зробив великий крок в тому аби поєднати те, що в свідомості людей не поєднувалась. Дуже багато мотивів в його творчості є відзеркаленнями творчості його вчителя Пимоненка. У фільмі показано як реалізм в супрематизм. Цей фільм відповідає духу самого художника", - наголошує представник компанії.

Стрічка зосереджує увагу саме на українській частині його творчості, яка мало вивчена. Метою творців є дослідження українського походження художника.

До створення фільму долучилася експерти з України, Нідерландів, Франції, Ізраїлю, Польщі, Білорусі. 

Особливістю фільму є висвітлення фактів минулого, які раніше не були відомі. У фільмі використано елементи комп'ютерної графіки задля поєднання минулого з сучасністю.

Схожі Новини