Logo
20 Серпня 2016, 12:20

У Франківську встановлять експериментальні дорожні знаки для пішоходів і роверистів (ФОТО, ВІДЕО)

На зустрічі з велосипедистами Івано-Франківська, яку ініціювала патрульна поліція міста, йшлося про безпеку дорожнього руху, потреби велосипедистів та їхні стосунки на дорозі із пішоходами й автомобілістами.

1

Зустріч тим більше актуальна, наголосили патрульні, що сьогодні вночі автомобіль у Франківську знову збив дівчину-велосипедистку. Вона отримала тяжкі травми. За останній місяць це вже п'ятий випадок ДТП із участю велосипедистів, пише Курс.

Патрульні наголосили, що в багатьох випадках велосипедисти потрапляють під колеса машин тому, що їздять без світловідбивальних пристороїв – світлоповертачів.

3

Кількість велосипедистів у Франківську стрімко зростає, відзначив Мирослав Федорків, представник відділу дорожньої інфраструктури департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою. За його словами, містяни розуміють, що цей транспорт мобільний, зручний, екологічний і дешевий, відтак треба враховувати потреби людей на велосипедах.

4

Написали звернення до національної поліції про отримання дозволу втановити в місті експериментальні дорожні знаки. Як-от "пішохідно-велосипедна зона" – там, де передбачений рух і пішоходам, і велосипедистам. Також передбачений ще ряд знаків, які будуть спрощувати життя і пішоходам, і велосипедистам – тобто гарантуватимуть безпеку усім учасникам дорожнього руху, повідомив Федорків.

"Разом із представниками з інших міст України ми подаватиме зміни до Правил дорожнього руху – будемо писати листа на Кабмін з пропозиціями переліку нових дорожніх знаків і змін у правилах. Крім того, що вони будуть покликані спростити ПДР і гарантувати безпеку учасникам руху, ми хочемо позбутися нелогічних дій на дорозі", – повідомив представник департаменту.

https://youtu.be/dRvG87wOd-g

2

5

6