Logo
30 Червня 2015, 15:33

У Франківську визначились якою буде «Стіна памяті «Небесної сотні» (ФОТО)

Сьогодні в залі засідань виконавчого комітету розглянyли кращі ескізні пропозиції пам’ятного знаку загиблим на Майдані.

1

Михайло Верес розповів, що було вирішено вибрати кращі роботи і виставити їх у Бастіоні, щоб мешканці міста могли обрати найкращий варіант. На засіданні комісії були розглянуті роботи №012, 005, 016, та 002. Проте до членів комісії звернувся Данило Книшук з проханням долучити його роботу, пише Бліц-Інфо.

"У зв’язку з численними проханнями жителів Франківська прошу залучити мою роботу до фінального етапу конкурсу. Підписи додаються", - зачитав звернення Верес.

 Міський голова доручив конкурсній комісії прийняти рішення чи допускати роботу. За результатами голосування роботи авторів №002 Симак і Феденяк та №016 Світлани Кос - набрали 17 балів, робота №012 – набрала 14 балів, а робота 005 - 11 балів, Книшук набрав всього 1 бал.

Після цього почалося обговорення з елементами сварки, адже кожен криком хотів донести свою думку.

«Хочу звернутися до комісії і громадськості. На мою думку треба було виставити всі роботи, щоб люди обирали. А то вибрали самі 4 роботи і я не впевнений що прозоро. Я не довіряю цій комісії», - заявив Ігор Гурик, батько загиблого Романа Гурика і вийшов грюкнувши дверима.

Після обговорення і палких виступів ще кількох присутніх представників громадськості Михайло Верес поставив на голосування питання про про включення роботи Данила Книшука до фіналу конкурсу проте 9 членів комісії проголосували проти і рішення не прийняли.

Потім почалися презентації, де кожен конкурсант мав 5 хвилин щоб представити свою роботу і ті зміни які були внесені до неї, а потім члени журі задавали питання, стосовно деталей, які їх цікавили.

Комісія заслухала представлення всіх робіт, а потім почалось обговорення чий варіант гідний перемоги.

"Це має бути такий пам'ятник, проходячи повз який, у кожної людини воскресала б пам'ять про героїв", - підсумував Верес.

Після зваження всіх "за" і "проти" кожної роботи і таємного голосування, комісія прийняла рішення,що пам'ятний знак "Стіна "Небесної сотні", буде виготовлений за проектом №002 авторський колектив Семківих він набрав 45 балів.

2

3

4

5

6