Logo
10 Жовтня 2015, 14:47

У Франківську Юрій Луценко обгорював місцеві вибори, реформи прокуратури та дороги

Сьогодні, 10 жовтня, відбулась зустріч з народним депутатом, лідером фракції БПП “Солідарність” у парламенті Юрієм Луценком в Івано-Франківську.
Луценко
Нардеп, зокрема,  розповідав представникам ЗМІ про особливості місцевих виборів, реформи прокуратури та суддівської системи, регулювання питань дорожніх робіт на Прикарпатті тощо.
“Ми довго говорили про відкриті списки, але зараз люди навіть отримали змогу відкликати кандидатів. Ми пропонуємо своїх людей від партії як тих, які готові взяти на себе відповідальність. Будьмо відверті: сподіватися на реформи без змін у місцевій владі неможливо», – вважає  Юрій Луценко.
Не оминув Луценко і питання ремонту доріг на Прикарпатті,це одне із пріоритетних задач. що  фінансується держбюджетом, зокрема, спірним є те, що на Львівщині аналогічні роботи коштують в рази дешевше.
"Те, як з фракції вийшов Олександр Шевченко, мене зачепило найбільше. Це ж треба було дочекатись, доки БПП домігся виділення грошей для ремонту доріг Прикарпаття, доки його фірма виграє частину тендерів – і вийти з фракції», – обурюється лідер парламентської фракції.
Пріоритетним завданням зараз, на думку Юрія Луценка, є формування якісно нового складу прокуратури та Антикорупційного бюро. Зокрема, 7 жовтня починається новий набір прокурорів: це будуть 2 хвилі відбору та тестування., де зможуть брати участь люди, які ніколи не працювали в прокуратурі, а мають юоридичну освіту. Також не всі ті, хто працював досі є зрадниками та хабарниками, тому конкурс буде відкритий для всіх. В парламенті буде ухвалюватись "Закон про бюро розслідувань", тому що особливо важливо відокремити прокуратуру від слідства. Ці процеси не маютьь ігноруватись суспільством.
"Звичайно, ці реформи не будуть безболісними, тому що робляться без наркозу, він йде на війну. Суспільство має за шо не любити цю владу, але не слід плутати критику та ненависть. Всі депутати на державному та місцевому рівні, не мають в один голос волати: "все пропало!!!", а прикладатись до нових реформ!" - вважає Юрій Луценко.
луценко 1Фото ГК
 

Схожі Новини