Logo
16 Березня 2019, 16:35

У Франківську завершився черговий сезон проекту "Молодь і влада"

Учасники третього відбору "Молодь і влада" завершили своє стажування в структурних підрозділах міської ради.

Протягом трьох місяців учасники проекту "Молодь і влада" проходили стажування в Івано-Франківській міській раді, повідомляє прес-служба Івано-Франківської міської ради.

За цей час вони взяли участь у різноманітних заходах, знайомилися із системою діловодства, відвідували судові засідання, спілкувалися з депутатами міської ради та мешканцями міста, побували на депутатських прийомах і навіть тестували їдальню.

Свої перші звіти за період стажування представили учасники, які проходили стажування в таких структурних підрозділах: Департаменті соціальної політики, Департаменті молодіжної політики та спорту, управлінні економічного та інтеграційного розвитку, фінансовому управлінні, службі у справах дітей, секретаріаті міської ради.

Стажування тривало з 28 листопада 2018 року по 28 лютого 2019 року. Також стажери мали змогу зустрітися із секретарем міської ради Оксаною Савчук і послухати її лекцію на тему "Хто такий депутат". Адже зовсім скоро в міській раді стартує новий проект "Школа помічника депутата". Дехто з учасників проекту "Молодь і влада" вже виявив бажання продовжити стажування в наступному проекті.