Logo

13 Листопада 2015, 19:00

У Франківську зняли блокбастер, щоби освідчитись у коханні. ВІДЕО

Франківець Юрій Вихованець запросив свою дівчину Ірину Білак знятись в короткометражці в одній із головних ролей. І в один момент посеред зйомок запропонував їй одружитись.

леон

“То була моя ідея “загорнути” освідчення в кіно, – розповів Юрій. – Хотілося на тлі теперішніх типових освідчень виглядати оригінально”, пише Курс.

Це було нескладно, оскільки обоє молодих людей закінчили акторський інститут. І пробувалися у вітчизняному кінематографі.

Ірину до останнього тримали в невіданні, що ж відбувається насправді, – дівчина щиро вірила, що знімається в короткометражному блокбастері. Хоча в курсі кіноосвідчення були всі, включно з її батьками.

“Ми зі студією “Меd VID” зібрали знімальну команду. Іра по-справжньому отримала запрошення на зйомки від режисера. Були проби. Вчили сценарій. Вона була переконана, що грає. Увійшла в роль – це видно. А я ніяк не міг налаштуватися, весь час посміхався, і через це довелося робити багато додаткових дублів”, – пригадує, як знімали освідчення, Юрій Вихованець.

Звісно, героїня фільму не залишилася байдужою до винахідливості свого героя і сказала йому “так”. Весілля у молодят через рік – вони мають намір підготувати його не менш оригінально.

Крім того, вся команда запалилася ідеєю справжніх зйомок справжнього франківського блокбастера.

“Після цих зйомок, коли ми переглядали вже готовий фільм, виникла ідея продовжити спільну роботу і спробувати зняти справжнє короткометражне кіно”, – поділився Юрій.

https://youtu.be/txFYQdvZLp4