Logo

12 Лютого 2019, 11:15

Минулоріч Івано-Франківський апеляційний суд закрив понад 7 тисяч справ (фотофакт)

Сьогодні, 12 лютого, у Івано-Франківському апеляційному суді відбулась прес-конференція, на якій підвели підсумки роботи у 2018 році.

Згідно з Указом Президента України «Про ліквідацію апеляційних судів та утворення апеляційних судів в апеляційних округах» з 3 жовтня 2018 року почав роботу Івано-Франківський апеляційний суд.

Голова Івано-Франківського апеляційного суду Богдан Гриновецький подякував за роботу суддям, що дбайливо виконували свою роботу. І розповів, що на розгляді апеляційного суду у 2018 році перебувало 7554 справи, що майже на 12% менше, ніж у 2017 році. Суд закінчив провадження у 7253 справах усіх категорій. Повідомляє Типовий Франківськ.

«Ці цифри говорять про те, що ми, незважаючи на проблеми, належно ставимось до своєї роботи,» - відзначає голова суду.

Секретар судової палати з розгляду цивільних справ Івано-Франківського апеляційного суду Роман Матківський говорить, що у 2018 році було розглянуто 1689 цивільних справ.

Кримінальних проваджень у 2018 році ж було 5880. Богдан Кукурудз, секретар судової палати з розгляду кримінальних справ суду, розповів про проблеми у суді, зокрема неявку на засідання. Часто через це зупиняють провадження, затримують роботу. Недосконалість законодавства є ще однією складністю у роботі.

Віталій Девляшевський, заступник голови Івано-Франківського апеляційного суду, каже, що важливим у розгляді справ є кваліфікованість адвокатів, і наголошує, що громадянам треба шукати якісної правової допомоги.

Також заступник голови розповідає про покращення у забезпеченості обладнанням апеляційного суду: «За минулий рік відремонтовано 13 кабінетів, відреставровано дах, оновлено техніку».

Схожі Новини