Logo
4 Червня 2015, 20:22

В Івано-Франківську місцеві хореографи представлять перший в Україні танець міста (ВІДЕО)

У неділю, 7 червня, о 18.00 на Вічевому Майдані відбудеться презентаційний майстер-клас танцювальних зв’язків.

спорт40

«Це доволі  прості і в той же час  енергійні рухи, які під силу вивчити кожному, від малого до людей поважного віку», – розповідають організатори заходу. Майстер-клас відбудеться в рамках проведення Спорт Фестивалю «40», за підтримки ГО «Тепле місто» та міського спорткомітету.

Танець міста – це спільний проект провідних танцювальних шкіл Івано-Франківська, які спеціалізуються на різноманітних танцювальних жанрах. Музичний супровід до танцю написав відомий прикарпатський цимбаліст, фіналіст «Україна має таланти» Петро Сказьків. А пісню про рідний Івано-Франківськ виконала співачка «Yoko-kot».

У неділю Спорт Фестиваль «40» поєднає також спорт та красу В рамках танцювального майстер-класу відбудеться також спортивне дефіле. Його головна ідея – популяризація спортивних секцій та активних видів відпочинку, а їх на Спорт Фестивалі «40» буде представлено понад 60. Відтак, моделі агентства «Star Face Family» на дефіле продемонструють спортивну форму та аксесуари різноманітних видів спорту. Таких, як лазертаг, теніс, бокс, крікет та інші.

Реєструйтеся на сайті: http://sportfest40.com/ або дізнавайтеся більше у соцмережах: https://www.facebook.com/sportfest40 https://vk.com/sportfest40

https://youtu.be/iQwQ1-CbdnI