Logo
5 Лютого 2015, 22:24

У Івано-Франківську провели навчання щодо дій населення на випадок надзвичайної ситуації

Сьогодні працівники Івано-Франківського навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності провели навчання для представників засобів масової інформації.

 дснс навчання

Метою заходу стало роз’яснення для  журналістів та населення області особливостей поводження при виникненні надзвичайної ситуації. Зокрема, на семінарі розповіли про  основні правила поведінки під час артобстрілу та бомбардування у житлових масивах, поводженні  при виявленні підозрілих предметів та дії під час сигналів оповіщення – повідомляє відділ прес-служби облдержадміністрації.

Задля збереження життя та здоров’я людей, працівники центру надали інформацію щодо оперативного знаходження жителями області безпечних об’єктів  укриття.

За словами заступника начальника обласних та міста Івано-Франківська курсів удосконалення керівних кадрів Євгена Піндуса, методичні навчання проводяться для підготовки населення області на випадок виникнення надзвичайної ситуації будь-якого характеру.

«У разі виникнення надзвичайної ситуації більшість населення  області  буде оповіщена за лічені хвилини, - зазначив працівник центру. -  Окрім того, всім жителям  варто зібрати  "тривожну валізу", до складу якої повинні увійти медикаменти, ліхтарик, радіоприймач, одяг, запас води та їжі, речі першої необхідні . Такі валізи повинні бути як у дорослих, так і у дітей", - зазначив Євген Піндус.

Схожі Новини