Logo
16 Листопада 2015, 12:22

У Івано-Франківську відбудеться міжнародна конференція, присвячена підвищенню якості надання адміністративних послу

Протягом трьох днів, з 18 по 20 листопада в Івано-Франківську відбуватиметься міжнародна конференція «Співпраця громади та влади задля підвищення якості та ефективності надання адміністративних послуг та наближення їх до європейських стандартів».

семінар

Конференцію організовує Молодіжний громадський центр «Еталон» у співпраці з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією в рамках проекту, що реалізується за підтримки Європейського союзу.

Основними темами конференції будуть співпраця органів влади та громадських організацій в сфері адмінпослуг, вивчення передового досвіду надання адміністративних послуг в Україні та країнах ЄС, розвиток електронного урядування. Зокрема, європейським досвідом надання публічних і адміністративних послуг, поділяться гості з Польщі та Естонії.

Також на конференції буде презентовано кращий вітчизняний досвід. Зокрема, своїми досягненнями ділитимуться Мережа Центрів надання адміністративних послуг в Івано-Франківській області, Київський та Луцький ЦНАПи, буде презентовано й нещодавно відкритий у Одесі Центр обслуговування громадян, а також портал електронних послуг iGov.org.ua.

Довідково: Проект «Підвищення якості та ефективності надання адміністративних послуг населенню Івано-Франківської області через співпрацю громади та влади» реалізується Молодіжним громадським центром «Еталон» у партнерстві з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради, за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках «Фонду розвитку громадянського суспільства».