Logo
9 Листопада 2019, 12:52
Теги: сміття

У Калуші організували пункт сортування сміття

У Калуші місцеві запропонували цікаву ідею щодо організації роздільного збирання твердих побутових відходів.

Про це у мережі повідомляє "ОСББ Незалежність К".

"Для цього облаштували одне з підсобних приміщень.Ініціатори Лагоцька Тетяна Євгенівна та Сербінський Роман Ігорович дуже швидко та якісно справилися – і ось уже три тижні пункт збору сміття працює", - йдеться у дописі.

Ініціативу підтримали двадцять два власники квартир сьомого під’їзду ( майже 70 відсотків). Для них було виготовлено магнітні ключі від спеціально облаштованої та підготовленої до прийому відходів кімнати. 31 жовтня здали першу партію відходів паперу, пластику та інших. Отримали 291 гривню 47 копійок. Отримані кошти акумулювали на ремонтні роботи у під’їзді.

Зазначають, що можна справедливо стверджувати, що запропонована ідея знаходить повне розуміння і підтримку мешканців, і тому її потрібно продовжувати. Тому, ставимо собі за мету провести розрахунки скільки можна отримати грошей за зібране сміття на одну людину, а також за рахунок сортування зменшити норми утворення твердих побутових відходів по будинках, на основі яких береться плата за вивіз сміття з наших будинків, та впровадити проект по організації сортуванню сміття у всіх будинках нашого ОСББ.