Logo
15 Вересня 2019, 12:05
Теги: спорт, Калуш

У Калуші провели парад чемпіонів

Щороку на стадіоні «Хімік» у Калуші до дня працівників фізичної культури і спорту проводяться масові спортивні заходи серед дітей та молоді

Цього року свято фізкультури і спорту розпочалося традиційним парадом та підняттям державного прапора України.

Цьогоріч це був парад чемпіонів, пише Типовий Франківськ з посиланням на "Вікна".

Перед центральною трибуною вишикувалися вихованці дитячо-спортивних шкіл міста, а також представники громадських організацій та клубів спортивного спрямування. Усі учасники параду —  із медалями на грудях та грамотами у руках.

Юних спортсменів та їхніх тренерів привітали заступник міського голови Любов Максимович та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Калуської міської ради Михайло Клим.

Кращих працівників фізичної культури та їх вихованців нагороджено грамотами міського голови та преміями.

Майстер спорту України міжнародного класу, вихованка калуської школи вільної боротьби Тетяна Кіт підіймала прапор.

А після урочистостей на біговій доріжці стадіону «Хімік» розпочалися легкоатлетичні змагання «Калуська стадія-582», учасники якої долали бігову дистанцію у 582 метри. Загалом у забігах взяли участь більше сотні юних легкоатлетів, які представляли команди загальноосвітніх шкіл міста, гімназії та коледжів. Кращі бігуни були відзначені грамотами, а команди-переможці — кубками.

Після змагань усі учасники мали змогу взяти участь у розіграші святкової лотереї. Щасливчиків чекали 60 лотів, серед яких можна було виграти спортивний інвентар, абонементи на відвідування басейнів «Посейдон» та «Акваторія» та багато інших корисних для здоров’я та фізичного розвитку призів.