Logo
12 Березня 2019, 13:00

У Калуші за трагічних обставин загинуло молоде подружжя

Трагедія трапилась в ніч з 8 на 9 березня в будинку на вулиці Івано-Франківська.

Як повідомив начальник Калуського відділу поліції Василь Маківничук, повідомлення про жахливу трагедію в чергову частину відділу поліції надійшло 9 березня близька 9.00, пише  “Нафтохімік-Калуш”.

 

При виїзді оперативної групи на місце пригоди з’ясувалося, що в будинку проживали молодий чоловік, 1985 року народження, його дружина, 1987 року народження, їх малолітня дитина та батьки.

Саме батько, вийшовши вночі в коридор, помітив дим з кімнати, де спало подружжя. Двері були закриті, а на стукіт їх ніхто не відчиняв.

Виламавши двері, батько застав тіло невістки вже без ознак життя, а син був живий і ніби дрімав. Коли останній прийшов до тями і зрозумів, що сталось вибіг у двір до криниці.

"Чи з хвилювання від побаченого, чи з необережності, але на очах у батька він впав у криницю. Врятувати йому життя не вдалося. Причиною смерті молодого подружжя найімовірніше став чадний газ. Адже, за словами батька загиблих, коли він забіг у кімнату, то побачив включеними настінний обігрівач «UFO» та електрокамін. Саме від останнього вже починали диміти пластикові деталі коляски та деяких інших речей, що були в  кімнаті", - додав начальник відділу поліції

Детальніше про причини загорання та інші обставини трагедії буде відомо за результатами експертизи та слідчих дій, які розпочаті в зв’язку зі смертю молодого подружжя.

Схожі Новини