Logo
1 Травня 2019, 09:28

У Карпатах заблукали двоє туристів з Польщі

Вчора, 30 квітня, до рятувальників надійшло повідомлення про те, що у Долинському районі в невідомому напрямку вирушили та досі не з'явилися туристи з Польщі.

О 07.00 до Вигодського ПРВ СПРЧ АРЗ СП У ДСНС в області поступило повідомлення від адміністратора туристичної бази "Дванадцять місяців", яка розташована в селі Мислівка, Долинського району, про те що, у зазначеному закладі проживали двоє туристів з республіки Польща (гр., орієнтовно 30-ть років та його дівчина особисті дані якої встановлюються), повідомляє управління цивільного захисту ІФ ОДА, інформує Типовий Франківськ.

Вони 29 квітня близько 10.00 вийшли з готельного номеру та пішли у невідомому напрямку. Станом на 7 годину 30 квітня до місця тимчасового проживання не повернулися.

"О 08.15 для проведення пошуково-рятувальних робіт залучено рятувальників Вигодського ПРВ (6 чол., 1 од. тех.). О 11.30 рятувальники пошуково-рятувального відділення знайшли заблукалих туристів на горі Пусташик в селищі міського типу Мислівка Долинського району та о 13.30 30 квітня супроводжено до місця їхнього тимчасового проживання", - йдеться у повідомленні.

Стан потерпілих задовільний.