Logo
17 Липня 2019, 17:55

У Коломиї на горищі ратуші облаштують оглядовий майданчик

Нещодавно відбулося засідання конкурсної комісії щодо визначення переможця на кращу проектну пропозицію: "Капітальний ремонт горища в приміщенні по проспекту Грушевського, 1 в місті Коломиї".

Про це повідомляє Відділ економіки, інвестиційної політики та енергозбереження, пише Типовий Франкфвськ.

Оглядовий майданчик вежі з облаштуванням музейного простору міської ратуші, - як інструмент покращення туристичної привабливості територіальної громади.

Було подано чотири проектні заявки.

З них, на конкурсі, свої роботи представили два учасники, представники галузі архітектури: Клапчук Юрій та Шепітко Олександр. Обидва учасники презентували цікаві та оригінальні роботи.

За результатами засідання конкурсної комісії, визначено переможця. Ним став Шепітко Олександр, керівник архітектурно- будівельної фірми. Дана проектна пропозиція була сформована відповідно до вимог конкурсного завдання, що сприятиме забезпеченню функціональної , історичної та архітектурної цінностей об'єкта.

Наразі, буде укладено договір з переможцем на подання детального ескіз-проекту та його передачу у власність територіальної громади в особі Коломийської міської ради.