Logo
3 Червня 2019, 17:41
Теги: побиття

У Коломиї під час прощання з родиною Петрів побили дівчину

У четвер, 30 травня, в Коломиї відбувалось прощання із загиблими Михайлом та Ольгою Петрів.

Дійство відбувалося в мистецькому центрі "Світовид". На нього прийшли сотні людей – віддати останню шану подружжю. Серед них була і Ростислава Мартинюк, яка тримала у руках свій смартфон.

Як розповідає Ростислава, з незрозумілих причин до неї підійшов чоловік і потягнув в сусідню кімнату, де почав погрожувати та вимагати видалити фото і відео.

"Я навіть не робила ніякі фото чи відео, просто тримала телефон в руках. Пізніше до кімнати зайшла Аня, донька цих людей, що померли, і почала забирати в мене телефон. Далі той чоловік почав мене тримати, а ця жінка била мене по голові. Потім, коли я вже лежала, він сказав, що це ще не кінець, він знайде мене і доб’є", – сказала Ростислава "Галицькому Кореспонденту".

За словами дівчини, вона викликала поліцію і зафіксувала факт побиття. Згодом, у Коломийській ЦРЛ, їй встановили діагноз – струс мозку. В побитої піднялась температура і почало паморочитися в голові.

У поліції "ГК" наразі підтвердили те, що факт виклику правоохоронців до місця проведення панахиди через побиття дійсно був зареєстрований.