Logo
9 Листопада 2019, 10:05
Теги: допомога

У Коломиї щотижня організовуватимуть гарячі обіди для потребуючих

При катедральному соборі Преображення Христового УГКЦ на вулиці Театральній щосуботи організовуватимуть гарячі обіди для нужденних.

Коломийські добродії вирішили готувати такі  обіди  і вже розпочали минулої суботи, пише Типовий Франківськ з посиланням на прес-службу Карітасу.

Близько 30 осіб прийшло насититися гарячим борщем, макаронами з підливою та салатом з капусти. Когось частували прямо посеред вулиці, інші – брали обід додому. 

Парафіяльний Карітас дуже відповідально та організовано підійшов до здійснення мети. Серед задіяних осіб були не тільки активні миряни, але й отці. До прикладу, отець Сергій Триф'як допоміг зібрати потребуючих людей, даючи їм талони з датою та годиною, отець Володимир Білослудцев підтримав парафіян матеріально, надаючи кошти для закупівлі продуктів, отець Роман Малярчук допоміг знайти морозильну камеру, а отець Віталій Марук власноруч видавав гарячий обід", - йдеться у дописі.

Учасники вирішили видавати гарячі обіди нужденним саме щосуботи, оскільки в будні дні діє благодійна їдальня при Карітас Коломия.

Щоб наситити людей, до праці на кухні залучили тільки 4 жінок.

Цього достатньо, запевняють учасники, адже кожного тижня працюватиме інша команда. Таким чином бажаючі зможуть долучитися до допомоги, а інші - відпочити.