Logo
8 Липня 2019, 18:24

У Коломиї відбувся Чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат

Змагання були відбірковими для участі у чемпіонатах Європи та світу з пауерліфтингу у 2020 році.

Участь у змаганнях брали вихованці відділення пауерліфтингу Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту (директор Куриляк О.Ю.). Учні-спортсмени школи стали переможцями та призерами чемпіонату у свої вагових категоріях.

Полянська Марія серед дівчат у ваговій категорії 47 кг, а Гаврилюк  Вадим  серед юніорів у ваговій категорії 105 кг здобули золоті медалі чемпіонату, вони також стали переможцями і в окремих вправах: присіданні зі штангою, жимі лежачи та становій тязі. Канюка Альона стала срібною призеркою серед юніорок у ваговій категорії 63 кг, зайняла ІІ-гі місця у присіданні зі штангою, та становій тязі. Грошко Ігор зайняв ІІІ-місце серед юнаків у ваговій категорії 83 кг та ІІ-місце в жимі лежачи. Руцький Назарій посів 4–місце серед юніорів у ваговій категорії 74 кг і ІІІ-місце в жимі лежачи.

Полянська Марія за результатами чемпіонату відібралася  на чемпіонат Європи та світу, Гаврилюк  Вадим, Канюка  Альона та  Грошко Ігор відібралися  на чемпіонат Європи.

Готували спортсменів до змагань тренери-викладачі спортивної школи Лисий Ігор та Злочовський Андрій.