Logo

11 Лютого 2019, 18:33

Як працює інклюзивно-ресурсний центр у Коломиї (фото)

Сьогодні, 11 лютого, у коломийській поліклініці представили інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами, який відкрили за рішенням сесії Коломийської районної ради.

Повідомляє Типовий Франківськ.

Заклад створили ще у жовтні минулого року для надання комплексно-педагогічної оцінки розвитку дітей та здійснення психолого-педагогічного супроводу. Тут відбувається розвиток дрібної загальної моторики та здійснюється корекція координації рухів у дітей.

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук зазначив, що влада намагатиметься збільшувати схожі заклади, відділи в області.

«На Прикарпатті минулого року нам вдалося організувати інклюзивне навчання для 414 дітей із особливими освітніми потребами, - зазначив очільник області. - Класи із інклюзією було відкрито у 238 закладах загальної середньої освіти області».

Крім того, планують придбати спеціальний автомобіль для дітей з особливими потребами та медіатеку. Адже Коломия є взірцем з розвитку інклюзивної освіти.

Народний депутат України Андрій Іванчук подякував Марині Порошенко за її ініціативу допомоги дітям з інвалідністю. І додав, що фінансування центру відбулось за підтримки благодійного фонду «Покуття», з приватних та державних джерел.