Logo

8 Березня 2019, 16:25

У Косові полісмени пропонували активісту 2000 доларів за відео, на якому вони вимагали хабар (відео)

Днями у мережі Інтернет з'явилося відео, на якому нібито зафіксовано, як закарпатські правоохоронці у місті Косів пропонують хабар Віталію Мацьоцькому. За фактом керівництво Закарпатської поліції призначило перевірку.

Днями у селі Лазещина Рахівського району працівники поліції вимагали у далекобійника 25 тисяч гривень хабара за нескладання протоколу за п'яну їзду, інформує Курс.

Факт вимагання хабара зафільмував активіст Дорожного контролю з Прикарпаття Віталій Мацьоцький. Полісмени, для того щоб репортаж не з'явився у ЗМІ та мережі Інтернет, запропонували Мацьоцькому хабар. 

Віталій Мацьоцький попросив час на роздуми і згодом призначив полісменам зустріч у Косові. 

Передати гроші полісмени мали поблизу Косівського відділу поліції. Місцеві полісмени затримали колег із Закарпаття і під час перевірки у них знайшли 5000 доларів.

У прес-службі Нацполіції Закарпаття повідомили, що на місце ймовірного злочину направили спеціалізовану групу, представникам якої належить з’ясувати усі обставини інциденту. Якщо інформація про неправомірні дії поліцейських підтвердиться, щодо них буде прийняте рішення відповідно до чинного законодавства.

https://youtu.be/JOcl8RjOhIs