Logo
3 Лютого 2015, 21:16

У Маріуполі міліціонери з Івано-Франківська виявили невідомих, які фотографували особливо важливі об’єкти

Новий зведений загін УМВС України в Івано-Франківській області, який змінив на службі в Маріуполі своїх колег, зі свіжими силами приступив до виконання обов'язків з охорони громадського порядку та припинення протиправних дій. Близько 100 працівників міліції від дільничних інспекторів до керівників органів внутрішніх справ патрулюють місто, охороняють особливо важливі об'єкти інфраструктури та здійснюють контрольно-пропускний режим.

 міліція

Про це повідомляє ВЗГ ГУМВС України в Донецькій області

 Черговий «прикарпатський десант» під командуванням підполковника міліції Ігоря Візнюка, начальника Снятинського райвідділу міліції став надійною підмогою для донецької міліції.

- Як додані сили ми виконуємо різні завдання, які ставить начальник міліції Донецької області В'ячеслав Аброськін. Наш загін залучається там, де це необхідно для підсилення правопорядку, - повідомив Ігор Степанович.

 Під захистом івано-франківських правоохоронців знаходиться ряд особливо важливих об'єктів Маріуполя, на яких організовано цілодобове чергування. Двічі міліціонери виявляли людей, які фотографували стратегічні об'єкти, що знаходяться під охороною. У період загрози нападу на місто такі дії викликають підозру, у зв'язку з чим за цими фактами проводиться перевірка.

Не менш ретельно вартові правопорядку контролюють в'їзд та виїзд з Маріуполя на одному з блокпостів.

- Ми приносимо мирним жителям свої вибачення за тимчасові незручності у зв'язку з перевірками транспорту та багажу, але наразі це необхідний захід, - зазначив командир загону. - Профілактика незаконного поводження зі зброєю або вибухонебезпечними предметами - гарантія безпеки мешканців міста.

Схожі Новини