Logo

29 Жовтня 2019, 19:10
Теги: Віддана

У мережі з'явився трейлер фільму “Віддана” за романом франківки

У мережі з'явився офіційний трейлер української романтично-фантазійної стрічки «Віддана» за мотивами роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія».

Історія починається в Станіславові у другій половині 19 століття. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом.

Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня.

У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Красиві наряди, вишукані страви та безкінечні шпацери… Що ж станеться, коли ілюзія почне розвіюватися, а замість неї вималюється реальність?

Зазначимо, що в фільмі зіграли двоє франківців. Головну роль отримав Роман Луцький, а  також отримала роль у фільмі Ірма Вітовська.