У мерії розповіли, де у 2018 Івано-Франківськ стане привабливішим для велосипедистів

Під час щотижневої оперативної наради у міського голови розповіли про плани розвитку велосипедної інфраструктури Івано-Франківська. 

вело

Як повідомив директор Департаменту комунальної, житлової політики та благоустрою міської ради Михайло Смушак, наразі тривають роботи з облаштування велодоріжки на вулиці Галицькій в напрямку Дем’янового лазу з обох боків, пише Галка.

“Те, що робиться – це не наші ДБНи, а європейські зразки”, – сказав Смушак.

У 2018 році планують облаштувати проїзні велозони (доріжки чи смуги) на Івана Павла ІІ, Микитинецькій, Симоненка, Сахарова, Тролейбусній, Бельведерській. Буде з’єднання велодоріжок між Набережною, Мазепи і Довженка. Аби була змога з Пасічної через Набережну без проблем доїхати ровером до міського парку чи БАМу.

Також має бути реконструкція велоінфраструктури на перетині вулиць Довга-Берегова.

Комунальники шукатимуть гроші на облаштування велоінфраструктури на вулиці Пулюя, Південному бульварі, Ленкавського, перетині Галицької та Гарбарської, Галицької та Набережної, Левицького, Сагайдачного.

Начальник управління капітального будівництва Роман Галіпчак додав, що їхнє відомство у всіх проектах враховує велодоріжки або велосмуги. Зокрема готові проекти облаштування велозон на вулицях Івасюка, Молодіжній, Дорошенка, Проектній (від Гурика до Ленкавського), інформує “Галка”.

У цьому році передбачене облаштування велодоріжок на вулицях Стуса, 24 серпня, Військових Ветеранів.

“Дуже важливо розвивати інфраструктуру, якщо хочемо бути велосипедною столицею”, – наголосив міський голова Руслан Марцінків.

453 1

Залишити Коментар