Logo

4 Липня 2019, 20:55

У Надвірні капітально ремонтують прибудинкову територію будинків

На даний час в м.Надвірна активно тривають ремонтні роботи на тих об’єктах дорожньої інфраструктури, які передбачені Програмою соціально-економічного розвитку міста Надвірна на 2019 рік.

Про це йдеться на сайті Надвірнянської міської ради, пише Типовий Франківськ.

Так, нещодавно підрядною організацією завершено облаштування під’їзної дороги прибудинкової території та входів у під’їзди будинку №3 по вул.Д.Галицького та частини прибудинкової території Д.Галицького, 4.

Роботи проводилися за кошти міського бюджету, оскільки дані багатоповерхові житлові будинки перебувають на балансі КП «Надвірнянський житловик». Ці будинки введені в експлуатацію в 1962 та 1968 рр. відповідно.

Більше як 50 років експлуатації прибудинкової території без проведення ремонту далися взнаки, особливо асфальтне покриття проїзду до будинку зазнало великий відсоток руйнацій. Після атмосферних опадів тут виникали великі калюжі з водою.

Стан дорожнього покриття знаходився в непридатному для проїзду стані. Тому керівництвом та депутатами міської ради було зініційовано включити ремонт даної прибудинкової території в Програму соціально-економічного розвитку.

Облаштували прибудинкову територію бруківкою, оскільки її гарантійний термін при чіткому догляді та належній експлуатації є набагато більший, ніж у асфальтного покриття. Бруківка є більш стійкішою до зміни погодних умов, надає кращого естетичного вигляду і при проведенні ремонту мереж легко піддається демонтажу та повторному використання.

Варто зазначити, що в 2016 році проведено капремонт Д.Галицького, 2, а цього року дані роботи продовжили вже біля сусідніх будинків. Цього року за допомогою бруківки вже частково відновлено 4 вулиці комунальної форми власності та 4 прибудинкові території, а також проведено асфальтування на 5 вулицях міста