Logo
30 Липня 2019, 18:05

У Надвірні пройшов відкритий чемпіонат міста з баскетболу

Минулими вихідними у міському парку імені І.Франка відбувся відкритий чемпіонат міста Надвірна з баскетболу 3х3.

Про це йдеться на сайті Надвірнянської міської ради, пише Типовий Франківськ.

Поборотись за звання чемпіона на змагання завітали баскетболісти із  Івано-Франківська, Калуша, Богородчан, Надвірної та ін., які  змагалися у різних вікових категоріях:  U-14, U-16 та дорослі.

Всі учасники чемпіонату порадували своїх вболівальників яскравою боротьбою, проте перемогу здобули кращі з кращих. Після безпосередніх змагань відбулась церемонія нагородження переможців, які отримали грамоти, кубки, медалі та подарункові сертифікати. Отже, за результатами ігор, учасники змагань зайняли такі місця:

Перше місце:

у категорії U-14 – команда  “Говерла U-14” (склад команди: Добош Юрій, Марків Роман, Довгань Андрій, Головатий Артем);

у категорії U-16 – команда  “KALUSH WEST” (склад команди: Качур Валентин, Філімонов Костянтин, Гамдзій Данило, Чвак Владислав);

у категорії дорослі – команда  “BOGO” (склад команди: Барложецький Роман, Кицман Андрій, Мандзюк Андрій, Пушик Олег).

Друге місце:

у категорії U-14 – команда  “Ліл Пупс” (склад команди: Добош Тарас, Горецький Назар, Бурмеш Данило);

у категорії U-16 – команда “BOGO SITY”(склад команди: Стефуняк Олег, Гуцман Дмитро, Бойчук Віталій, Антонов Володимир);

у категорії дорослі – команда “БК Кураж” (склад команди:Стасишин Олег, Цюпило Богдан, Лісничук Дмитро, Менделюк Андрій).

Третє місце:

у категорії U-14 – команда  “Тріада” (склад команди: Гольдін Михайло, Басараб Максим, Фернюк Володимир);

у категорії U-16 – “Говерла U-16” (склад команди: Добош Юрій, Марків Роман, Довгань Андрій, Головатий Артем);

у категорії дорослі – команда “Твін-Пікс” (склад команди: Онуфрак Іван, Андрусяк Володимир, Андрусяк Ростислав, Антоняк Степан). Крім того, в рамках чемпіонату провели конкурс 3-очкових кидків, в якому переміг Андрусяк Ростислав з рекордною кількістю кидків (17 кидків за 1 хв.), та конкурс “Американка”, в якому перемогу здобув Стефуняк Олег. Переможцям конкурсів вручили баскетбольні м’ячі.