Logo
11 Липня 2019, 18:23
Теги: ремонт

У Надвірні тривають роботи по ремонту доріг

Враховуючи сприятливі погодні умови, сьогодні активно проводять ремонт доріг у Надвірній.

Про це повідомляється на сайті Надвірнянської міської ради, пише Типовий Франківськ.

На території міста Надвірна налічується 136 вулиць та 18 провулків комунальної форми власності, які перебувають на балансі міської ради.

"Асфальтування даних доріг проводилось у 80-90 рр. минулого століття і термін придатності вже давно закінчився. Тому останніми роками керівництво міської ради, депутатський корпус та комунальні служби докладають усіх зусиль, щоб утримувати вулиці комунальної форми власності в належному стані. Але, щоб виконати всі необхідні роботи, потрібно не одна сотня мільйонів гривень. Тому вирішено проводити поетапний ремонт доріг, щоб зайти в кожен куточок міста і створити належні умови проживання", - йдеться в повідомленні.

Крім відновлення прибудинкових територій та тротуарів у вигляді мощення бруківкою, на сьогодні в місті активно проводяться роботи по асфальтуванню вулиць комунальної форми власності. Нещодавно було проведено третій етап капітального ремонту вулиці Івасюка.

В 2016 та 2018 рр. вже було здійснено два етапи робіт на даній вулиці. Крім того, цього року вже проведено роботи по асфальтуванню ще на 5 вулицях: Комунальна, Відродження, Ярослава Мудрого, Костя Левицького та Богуна. Варто зазначити, що Планом соціально-економічного розвитку передбачено ще ряд вулиць, які будуть цього року відновлені у вигляді асфальтування.

Крім того, завершено або тривають роботи по відновленню таких вулиць комунальної форми власності у вигляді мощення бруківки, як: 100 річчя Нафтовиків, Комарова, Коперніка та Крушельницької.