Logo

4 Грудня 2019, 10:17

У Нижньовербізькій ОТГ встановили сміттєві баки для сортування сміття

Завершено встановлення 11 майданчиків для роздільного збору сміття. Загальна вартість яких складає 228 795,00 гривень.

Також придбано 37 металевих контейнерів (об’єм 1,1 м.куб) на суму 329 700,00 грн. По три майданчики встановлено у с.Н.Вербіж, В.Ключів та Мишин, та два майданчики у с.В.Вербіж (біля шкіл, адмінбудинків старост, амбулаторій та кладовищ), пише Типовий Франківськ з посиланням на Нижньовербізьку ОТГ.

Вказані майданчики будуть використовуватися для запровадження сортування сміття у бюджетних установах громади, а також для відходів з кладовищ. Збір відсортованого сміття буде проводити комунальне підприємство Нижньовербізької сільської ради "Благоустрій ОТГ". У подальшому планується запровадити роздільний збір сміття і від населення.

Крім того, у 2019році сільська рада також проводила закупівлю 467 пластикових сміттєвих баків для населення (об’єм 120 л) на суму 321 541,77 грн. Загальні видатки сільської ради на боротьбу зі сміттям у 2019 році складають 880 036,77 грн.

Цей проєкт реалізований в рамках співпраці громади з програмою DOBRE - компонент "покращення місцевих послуг". Внесок DOBRE - сміттєвоз, який громада отримала в квітні. Внесок громади - облаштування майданчиків для сортування ТПВ та закупівля баків для сортування та індивідуальні контейнери для домогосподарств. Реалізація проєкту стала можлива завдяки підтримці американського народу, наданій через Агенство США з міжнародного розвитку USAID.