Logo
14 Липня 2015, 16:00

У рамках продовження велотуру Західною Україною Івано-Франківськ відвідала литовська делегація (ФОТО)

В рамках велопробігу «United We Bike for Ukraine» Івано-Франківськ відвідала делегація із 30 литовських велосипедистів, очолюваних членом парламенту Литви, екс-прем’єр-міністром, Андрюсом Кубілюсом.

DSC02339_измен.размер

Литовська делегація зустрілась з міським головою Івано-Франківська Віктором Анушкевичусом. Під час зустрічі йшлося про важливість таких ініціатив. Відбувся обмін думками щодо поточної ситуації в Україні та можливості використання литовського досвіду запровадження реформ.

«Цим велопробігом наші литовські друзі виявили солідарність з народом України. Я відкрито говорю, що в Україні сьогодні триває війна. Це нелегкий час для всіх нас, проте і сьогодні Україна залишається відкритою та гостинною для друзів. Таким чином представники інших дружніх держав підтримують нас, підтримують Україну в її боротьбі за незалежність. За це я особисто їм щиро вдячний», - зазначив міський голова.

За словами Андрюса Кубілюса, вони планують подолати 500-кілометровий шлях між кількома десятками міст Західної України. Велопробіг стартував у Львові, сьогодні його учасники прибули до Івано-Франківська, а за кілька наступних днів планують відвідати ще міста Коломию та Яремче. Крайньою точкою, з якої велопробіг повертатиметься до Львова, стане Кам’янець Подільський.

«Таким чином ми намагаємось показати нашу солідарність з українцями, показати, що Україна є чудовим краєм для туризму. Проте не лише велопробігом, а й поширенням власного досвіду. Звичайно, сьогодні для вас це важкий час, але вас чекає прекрасне майбутнє. Воно не настане в один день, результати реформ не будуть миттєвими. Проте я сьогодні не бачу причин, які б заважали Україні стати нормальною європейською державою», - зазначив Андрюс Кубілюс.

DSC02336_измен.размер DSC02326_измен.размер