Logo
15 Травня 2019, 17:11

У САД заявили, що не платитимуть за халтуру косівських дорожників

14 травня працівники філії «Коломийська ДЕД» ДП «Івано-Франківський облавтодор» проводили роботи із експлуатаційного утримання та поточного дрібного ремонту покриття автомобільної дороги територіального значення Т-09-09 Снятин – Косів – Старі Кути в селі Вербовець Косівського району.

Зокрема, здійснювали ремонт покриття асфальтобетонною сумішшю методом влаштування локальних карт. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області, пише Типовий Франківськ.

Роботи планувалося провести в першій половині дня за сприятливих погодних умов, оскільки, згідно прогнозам, випадання дощу не передбачалося. Однак, після приїзду транспорту із асфальтобетонною сумішшю, раптово випав дощ, і асфальтобетонна суміш була укладена на мокру основу. Цікаво, що за прогнозами синоптиків, на вчора, 14 травня, передавали дощі.

Заступник начальника з експлуатаційного утримання Служби автодоріг в Івано-Франківській області заборонив керівництву філії «Коломийська ДЕД» укладання асфальтобетонної суміші на мокру основу та у воду, а також було наголошено, що такі роботи не будуть прийняті замовником – Службою автодоріг – до оплати.

Виходячи з наведеного, Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області вимагає від керівництва ДП «Івано-Франківський облавтодор» значно посилити відповідальність керівників філій за якість дорожньо-ремонтних робіт та повне дотримання технологій їх виконання.

Неякісно виконані роботи та роботи, виконані із порушенням технологій, Служба автодоріг оплачувати не буде.

Схожі Новини