Logo
9 Квітня 2020, 12:16

У селищі на Прикарпатті встановлять два блокпости

На Прикарпатті, у селищі Перегінське, встановлять два блокпости: перевірятимуть людей, які заїжджають у населений пункт.

Про це розповіла секретарка Штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Рожнятівському районі Віталія Попович, пише Типовий Франківськ.

"Віднині, з урахування того, що селище Перегінське найбільше у нашому районі, тут значна частина заробітчан спалах хвороби в цьому населеному пункті найбільший у районі. З метою безпеки прийнято рішення встановити два санітарні контрольно-пропускні пункти на виїздах із селища. Їхня функція полягає у тому, щоб контролювати дотримання населенням карантинних обмежень в сфері пасажирських перевезень, проводити температурний скринінг громадянам та при необхідності перевіряти документи. Інформування триває. Жодної паніки немає. Але маємо дотримуватися усіх правил безпеки і розуміти, що наше здоров'я і здоров'я наших близьких - цінність. Будьмо людяним у такий складний час, підтримуймо один одного. І з Богом ми все подолаємо", - йдеться в дописі.

Два контрольно-пропускні пункти працюватимуть цілодобово. На кожному із них будуть нести службу солдати національної гвардії, представники поліції, РВ у МНС та медики. Також у селищі працюють піші та авто патрулі.

Зараз, в КНП "Рожнятівської центральної районної лікарні" з ознаками коронавірусної інфекції госпіталізовано 30 осіб. У 19 осіб хвороба підтверджена. 1 особа віком 83 роки померла. Один хворий проходить лікування амбулаторно.

Також там створили приймальні відділення з двома входами. Окремий вхід для пацієнтів з ознаками інфекційної хвороби COVID -19, а також вхід для хворих, що поступають до стаціонарного відділення лікарні. Працює чіткий алгоритм дій щодо прийому госпіталізованих осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Віталія Попович повідомила, що наявних засобів захисту вистачить на місяць.

"На особливому контролі перебуває питання забезпечення медичних закладів засобами індивідуального захисту та медикаментами. З районного бюджету вже виділено 670 тис. грн. За ці кошти закуплено якраз засоби захисту та медикаменти. Також постійно надходять благодійні кошти, за які ми дуже вдячні усім небайдужим. За повідомленням головного лікаря В. Тріща , наявних засобів індивідуального захисту медикам приблизно мало б вистачити на місяць. Медикаментами лікарня забезпечена, з урахуванням тих хворих, які сьогодні поступили, на 2 тижні.