Logo
15 Квітня 2020, 11:36
Теги: серіали

У серіалі "Спіймати Кайдаша" зіграли двоє коломиян

На початку березня українці побачили першу серію «Спіймати Кайдаша». Серіал одразу підкорив серця глядачів, адже відзнятий за мотивами твору Івана Нечуя-Левицького й адаптований під наш час. Та мало хто на Прикарпатті зауважив, що одну з ролей у серіалі зіграла наша краянка, коломиянка Христина Федорак.

Минулого року дівчина знялась у фільмі «Гуцулка Ксеня», де зіграла роль Марічки. То була її дебютна роль. У серіалі «Спіймати Кайдаша» глядачі побачили її в ролі Свєтки, бухгалтерші в сільраді, пише Дзеркало Коломиї.

Події телесеріалу розгортаються хронологічно з 2005 по 2014 роки. Основні сюжетні лінії розгортаються навколо віковічної проблеми протистояння двох поколінь однієї родини —батьків і дітей. Сюжет телесеріалу повнитися різними драматичними конфронтаціями між усіма членами родини, апогей чого приходить у 2014 році, коли сім'ю розділяє Революція гідності. Лаврін, у важкий для України час, пішов добровольцем на війну. Карпо ж звинував «майданутих» в Революції гідності та окупації Криму та Донбасу Росією.

Окрім Христини Федорак, яка зіграла роль бухгалтерки Свєтки в серіалі «Спіймати Кайдаша», ми помітили ще одного коломиянина – Сергія Лефора.

Сергій Лефор закінчив ліцей №1, опісля  - інститут мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Працював в Коломийському драматичному театрі.  Від 2017 року працює  в Чернігівському театрі.


Епізодична роль київського міліціонера в «Спіймати Кайдаша» - не перша робота Сергія в кіно. До цього він мав епізод у «Легендах Карпат» і зіграв «Говерлу» в фільмі «Позивний «Бандерас».

Довідково:

«Спіймати Кайдаша» — український 12-серійний телесеріал 2020 року. Телесеріал створений компанією «ПроКіно» для телеканалу СТБ. Сценаристкою та шоуранеркою проєкту є Наталка Ворожбит. Сюжет телесеріалу базується на повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я».

Прем'єра телесеріалу відбулася 2 березня 2020 року на телеканалі «СТБ». Попри значний успіх серіалу, Наталка Ворожбит неодноразово заявляла, що не планує створювати другий сезон, проте й повністю не виключає такої можливості, якщо матиме «комфортні умови» для написання продовження.