Logo
11 Грудня 2019, 08:08
Теги: фільм

У січні вийдуть фільми, де головну роль зіграли відомі прикарпатські актори

Вже на початку 2020 року на екрани України вийдуть фільми з відомими прикарпатськими акторами.

З 25 грудня кожен охочий може в кінотеатрі поглянути комедійну стрічку "Скажене весілля" із відомим франківцем та пролюсерм Юрієм Горбуновим, пише Типовий Франківськ.

Комедія «Скажене весілля 2» є прямим продовженням однойменного фільму, що вийшов на екрани в жовтні минулого року. Тоді стрічка встановила новий рекорд касових зборів в українському прокаті і натхненні успіхом, творці взялися за продовження. Режисером-постановником знову став Влад Дикий, сценарій писали Микола Куцик та Олександр Приходько.

Юрій Горбунов повернувся до своїх продюсерських обов’язків та виконав одну з ролей. Гасло нової комедії «Що? Знову?!» - саме цю фразу повторюють герої у шести коротких тізерах, що оприлюднили перед виходом картини на екрани. Так, знову. Цього разу творча команда обіцяє не лише втримати високий рівень гумору, а зробити фільм ще цікавішим, яскравішим та смішнішим.

Також найочікуваніший фільм року вийде 16 січня за мотивами історичної драми «Віддана» прикарпатської письмениці Софії Андрухович «Фелікс Австрія». Де головну роль зіграв відомий прикарпатський актор Роман Луцький.

Події розгортаються у 1868 році у Станіславові. У пожежі гине дружина доктора Ангера. Вбитий горем, він вирішує сам виховувати двох дівчаток – рідну доньку Аделю (Алеся Романова) та доньку хатніх робітників Стефанію (Маріанна Янушевич). Іде час і дівчата не розуміють хто вони насправді одна одній – подруги, сестри чи служниця та господиня. Аделя виходить заміж, а Стефанія продовжує господарювати у її будинку.

Історична драма «Віддана» є екранізацією роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія», що вийшов у 2014 році. Спершу планувалося, що стрічку зніматимуть у копродукції Польща та Україна, та зрештою після фінансової підтримки Держкіно у розмірі 25 млн. грн. над фільмом почала працювати українська творча група. Спеціально для зйомок були побудовані масштабні декорації, що відтворювали вулиці тогочасного Івано-Франківська. Разом з тим частину сцен знімали у самому Івано-Франківську, а також у Києві та Білій Церкві. Загалом у процесі було задіяно 34 актори та понад 500 статистів.

З 16 січня вийде ще один фільм "Думки мої тихі", де головну роль зіграла відома франківська аквторма Ірма Вітовська.

Антоніо Лукіч у свій час вразив фестивального глядача короткометражною комедією "В Манчестері йшов дощ". Але тоді ще ніхто не знав, яку бомбу він створить через 3 роки. "Думки мої тихі" - це авторська повнометражна комедія з неперевершеною Ірмою Вітовською та харизматичним Андрієм Лідаговським у головних ролях. Фільм підкорив кілька міжнародних та українських кінофестивалів, серед яких був фестиваль у Карлових Варах в Чехії та Одеський міжнародний кінофестиваль.

Головний герой стрічки - звукорежисер. Він отримав замовлення від іноземної компанії на запис різноманітних звуків, які можна знайти лише в українських селах. Та в пошуках матеріалу персонаж потрапляє у різноманітні нестандартні та комічні ситуації, які стають відображенням сьогоднішньої України.

Схожі Новини