Logo
22 Вересня 2015, 18:45

У справі стоматолога-різника допитали ще двох свідків

Сьогодні, 22 вересня, відбулось чергове судове слухання в справі резонансного вбивства двох іванофранківців місцевим стоматологом Ігорем Вуйцівим та його співучасницею Юлією Бойко. Суд допитував двох свідків, знайомих із обвинуваченими та загиблими. Першим давав свідчив колишній хлопець Юлії Бойко Радіонов І., що повідомив суду про конфлікт у вересні минулого року з підсудним Вуйцівим, який нібито накинувся на нього в своєму кабінеті з невідомим блискучим предметом, схожими на ножиці. Свідок припускає, що мотивом були ревнощі. Також сьогодні допитали свідка Геннадія Гавриліва, що мешкав з підсудним у одному будинку, де розміщувалась його клініка, поверхом вище. Він був близьким другом загиблого Антона Кучерука, з яким зустрічався напередодні вбивства. різник

" З Антоном ми домовилися зустрітися напередодні, у суботу,  близько 11 години, він  приніс пляшечку спирту, який розвів  водою, почали його розпивати. Після цього зателефонували Вуйціву (якого кликали Кюбол), думали можливо в ньог є з собою трава, яку ми інколи купували в нього. Ігор привів з собом ще двох друзів, добряче напідпитку, він був найтверезіший. Гості здійснили галас, я почав їх виганяти. Близько 2-ї години дня вони пішли, після цього Антона я більше не бачив", – розповідає свідок Гаврилів Г.  До речі, іншого загиблого, Ігоря Струтинського, я частенько помічав поблизу клініки Вуйціва, ми інколи там збирались, випивали тощо"

Мотив вбивства через ревнощі свідок відкидає, оскільки всі знали Юлію Бойко, як дуже агресивну і неадекватну особу, з поганою репутацією, одного разу вона навіть порізала горло своєму коханцю Вуйціву. свідок також бачив як Бойко вибивала двері в кабінеті Вуйціва, неодноразово влаштовувала безпідставні істеричні галаси.

"Ми дивувались часто  з Ігоря: "Що ти в ній зайшов? Ніхто з нашої компанії не  виявляв щодного інтересу до Юлії, поза очі ми називали її кашалотом".

Суд залишив запобіжні заходи щодо підсудними незмінними. Наступне засідання суду в цій справі пройде 20 жовтня.

 

Схожі Новини