Logo

7 Серпня 2018, 22:28

У центрі Франківська конфлікт переріс у стрілянину

Сьогодні, 7 серпня, в одному із закладів у центрі Івано-Франківська знову лунали постріли.

Очевидці повідомляють, що конфлікт зі стріляниною трапився біля кафе “Бельведер” на вулиці Бельведерській в Івано-Франківську. Свідки чули постріл, а потім побачили бійку, у якій були залучені декілька іноземців. Мовляв у одного з учасників текла кров.

“Бачила у білому одязі повного чоловіка. Він перебігав через дорогу з пістолетом у руці”, – розповідає франківка Катерина.

На місце події викликали поліцію. Правоохоронці шукають винуватців. Наразі знайшли також людину, яку вдарили, у чоловіка розбита голова.

На місці події правоохоронцям вказали на ймовірного учасника події. Кажуть, що він навчається у медичному університеті.

Як розповіли у Патрульній поліції Івано-Франківської області за словами заявника-іноземця, між групою іноземців виник конфлікт.

"Один з учасників конфлікту був винен гроші заявнику та його синові. Чоловік дістав предмет, схожий на пістолет, здійснив постріл угору та вдарив 17-річого сина заявника рукояткою по голові. Заявник схопив предмет, схожий на пістолет, однак очевиці відібрали його та повернули іншому чоловіку, після чого той втік. Є орієнтування. Працює слідчо-оперативна група, карний розшук та патрульна поліція", - зазначили у прес-службі відомства.


Джерело: Галицький Кореспондент