Logo

19 Травня 2018, 22:25

У центрі міста музичні колективи тішать франківців власною музикою та яскравими каверами

У центрі міста музичні колективи тішать франківців власною музикою та яскравими каверами (ФОТО, ВІДЕО)

19 травня головна денна локації (пл. Міцкевича) Дня Вуличної Музики зазвучала піснями від колективів Фанковий Ґанок, Savka-pub-band, Frida Band, Space Band, PHYSALISOVI, Nadd Hobb та IZI BAND. Окрім власного репертуару музиканти підготували безліч каверів на Океан Ельзи, Red Hot Chili Pappers, Otorvald та інших. Вокаліст Savka-pub-band каже, що для музикантів і учасників такого свята головне – це увага людей.
“Ми не знали скільки людей буде, хто прийде, але сьогодні я бачу, як люди позитивно сприймають це свято. Для мене одинаково де грати: для публіки у приміщенні чи на вулиці. Це свято має для кожного свою мотивацію. Головне, аби з кожним роком музична культура у Івано-Франківську розвивалася”, – каже Андрій Савка.
Ще до початку виступу локаця зібрала безліч прихильників різного віку, дехто із них поділився власними.
“Цей фестиваль необхідний для культурного розвитку міста. Я закінчував навчання гри на фортепіано і гітару. Сьогодні прийшов для того, аби отримати задоволення від музики, яку підготувала нам молодь” – каже мешканець Франківська Фадєєв Богдан. “Найкраще це те, що люди мають можливість почути, яка талановита у Івано-Франківську молодь”, – зізнався Володимир Залевський.
Також виступи музик відбуваються у гастро-барі “Балкон”, на Вічевому майдані, вулиці Труша.

Джерело: Kurs

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram