Logo
19 Жовтня 2019, 17:50
Теги: змагання

У Ямниці для школярів влаштували Малі олімпійські ігри

Спортивний захід, організований спільно відділом освіти і відділом культури молоді та спорту громади, 16 жовтня 2019 р. зібрав на місцевому стадіоні енергійну і налаштовану на перемогу молодь.

Другий рік поспіль Ямницький ліцей продовжує традицію проведення Малих олімпійських ігор для школярів закладів освіти Ямницької ОТГ.

Дійство розпочалось представленням капітанами своїх команд. Учасники виголошували девізи, традиційно внесли олімпійський вогонь і прапор змагань, а також під виконання Державного Гімну було піднято український стяг.

На Малі олімпійські ігри завітали голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, депутат Ямницької ОТГ, керівник Методоб’єднання вчителів фізичної культури, захисту вітчизни та основ здоров’я закладів освіти громади Іван Когуч, начальник відділу освіти ОТГ Наталія Винник, т.в.о. начальника відділу культури громади Марта Вацеба, а також вчителі та учні, котрі прийшли підтримати своїх однолітків.

Перед початком ігор учні Ямницького ліцею подарували учасникам змагань цікавий сюрприз – музично-танцювальний флешмоб, котрий додав гарного настрою і налаштував на позитив.

Чотири команди, сформовані з учнів 6-7 класів Ямницького та Павлівського ліцеїв, Тязівської і Сілецької гімназій, виконували цікаві завдання і змагалися між собою за звання кращих. Оцінювало сили учасників журі, на чолі з головним суддею, спеціалістом відділу культури, молоді і спорту Андрієм Драганчуком. Програма спортивних ігор включала різноманітні квести, за результатами яких визначилися переможці. Школярі проявляли свою кмітливість у багатьох естафетах, зокрема: “Скороходи”, “Виклик номерів”, “Повітряний міст”, “Човниковий біг”, “Повзунець” та інших.

Одним із найскладніших завдань стала командна естафета на перевірку згуртованості та спритності спортсменів. І завершилися Малі олімпійські ігри перетягуванням канату, яке стало вирішальним у визначенні переможця.

У підсумку змагань переможцем став Ямницький ліцей, на другій позиції опинилася команда Павлівського ліцею, третє місце дісталося учням Тязівської гімназії і четверте виборола команда Сілецької гімназії. Команди та всіх учасників нагородили дипломами, грамотами і призами, а їхніх наставників було відзначено медалями. Спільні пам’ятні світлини, які наостанок зробили усі разом, стали чудовою пам’яткою на згадку про цікавий захід.