Logo
25 Жовтня 2014, 18:59

Учасник АТО затримав двох правопорушників дорогою додому

Нещодавно зі своєї третьої ротації в зоні АТО повернувся один з керівників підрозділів Івано-Франківського обласного управління СБУ. Бачити довелося всяке: затримував учасників незаконних збройних формувань, брав участь у розмінуваннях. Супроводжуючи наші військові колони в зоні АТО, не раз потрапляв під шалений обстріл бойовиків.

учасникато

Військовослужбовець СБУ не має житла у Івано-Франківську, як і власного авто, тож повертається зі служби додому рейсовим автобусом, пише БРІЗ.

Того вечора у автобусі перебували двоє молодиків напідпитку, які голосно лаялися та зачіпали пасажирів. На захист людей намагався стати водій, та агресивні чоловіки продовжували ображати  пасажирів. Виконуючи свій обов’язок правоохоронця й громадянина, співробітник СБУ представився та закликав припинити неналежні дії, однак захмелілі порушники ніяк не відреагували.

На зупинці правопорушники розпочали бійку з водієм та кількома пасажирами. Заходилися трощити скло у вікнах автобуса.

Працівнику СБУ не залишалося нічого іншого, як припинити небезпечні хуліганські дії. Застосувавши до порушників прийоми рукопашного бою, він повалив чолов’яг на землю та зв’язав їм руки. Затримані особи були передані працівникам відповідного райвідділу міліції, які, описавши місце події, сфотографувавши вибите скло та взявши свідчення у пасажирів, доправили молодиків за належністю – у райвідділ міліції для подальших передбачених законом дій.