Logo
9 Лютого 2020, 20:15

Українець заразився коронавірусом: перший підтверджений випадок

Українець, який перебуває на круїзному лайнері біля берегів Японії, заразився коронавірусом 2019-nCoV.

Міністерство охорони здоров'я, праці і добробуту Японії підтвердило шість нових випадків зараження коронавірусом, серед яких українець, пише AP, передає 24 канал.

Серед пасажирів круїзного судна Diamond Princess, який перебуває на карантині, вже підтвердили 70 випадків зараження китайським коронавірусом.  

Тепер хворобу виявили ​​в одного українця та чотирьох філіппінців. Всі вони є членами екіпажу судна. Ще один хворий – житель Гонконгу з громадянством США. Усі п'ятеро евакуйовані з судна і госпіталізовані.

За даними видання Nhk, зараженим українцем є 20-річний член екіпажу судна.

Що відомо про спалах коронавірусу на лайнері

На борту лайнера Diamond Princess перебувають 3700 осіб з 56 країн, з яких 2700 - пасажири, решта – члени екіпажу, в тому числі – 25 українців.

Пасажирів, у яких виявили вірус, відправляють до лікарень Японії. Ті, у кого коронавірус не виявили, чи ті, хто чекає на результати тесту, залишаються на судні щонайменше 14 днів.

Кажуть, що пасажирів заразив вірусом 80-річний чоловік, який був на лайнері з 20 по 25 січня, а потім зійшов на берег в Гонконзі.

Останні новини про коронавірус 2019-nCoV:

Станом на 9 лютого від вірусної пневмонії, яку спровокував коронавірус, померли 813 людей. Загальна кількість інфікованих – близько 35 тисяч по всьому світу.
Від хвороби помирають приблизно 9% інфікованих.
Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила глобальну надзвичайну ситуацію зі здоров'ям.
В Україні жоден випадок підозри на коронавірус не підтвердився.
До Китаю тимчасово припинили групові тури.
Посольство України в КНР радить утриматись від поїздок до країни, де вирує епідемія.