Logo
19 Березня 2020, 18:51
Теги: премія

Українські педагоги ввійшли до топ-50 найкращих вчителів світу

Global Teacher Prize – це світова щорічна премія вчителів, які зробили видатний внесок у професію. Цьогоріч, до неї ввійшло двоє вчителів з України.

Про це повідомила журналістка Ярослава Гресь, пише Типовий Франківськ.

«Нарешті починаємо день з надзвичайно хороших новин! Світова премія Global Teacher Prize, яку називають "Нобелівкою для вчителів" назвала 50 найкращих педагогів світу і серед них — два українці! Їх обрали з-понад 36 тисяч учасників з усіх куточків планети», - повідомила вона.

Зазначається, що до топ-50 увійшла Наталя Гладких — київська вчителька-дефектолог, яка майже 10 років працює з дітьми з інвалідністю. У 2017-му вона увійшла до топ-5 вчителів України на першій Global Teacher Prize Ukraine.

Також до 50 найкращих педагогів увійшов Олександр Жук — вчитель інформатики із Запоріжжя, який вивчив жестову мову, щоб навчати дітей з порушеннями слуху. У 2018 році він переміг в Global Teacher Prize Ukraine.

Global Teacher Prize – це світова щорічна премія вчителів, які зробили видатний внесок у професію. Премію засновано фондом Varkey GEMS Foundation (ОАЕ) у 2014 році, щоб підкреслити важливість педагогів в усьому світі і що їхні зусилля варті того, аби бути визнаними на найвищому рівні.