Logo

8 Липня 2019, 21:00

Український письменник готує роман із доповненою реальністю

Письменник Макс Кідрук заявив, що з героєм нового роману «Доки світло не згасне назавжди» можна буде поспілкуватися в чаті.


«Доповнена реальність уже досить давно використовується в книжках для дітей, але її використання знаходиться на доволі примітивному рівні: ти просто наводиш смартфон на картину і вона якось “оживає”», – зазначив автор.

Письменник разом із командою створить окремий застосунок. Його можна будет безкоштовно завантажити з Google Play чи iTunes Store, пише Studway.

«Запустивши його, користувач може навести свій гаджет на обкладинку книги і почнуть відбуватися дивовижні речі. Це я називаю інтерактивною обкладинкою. Саму книгу навіть не обов’язково купувати – можна просто завантажити додаток і навести смартфон на примірник, що стоїть у книгарні», – пояснив Кідрук.

Також у програмі буде 4-5 оповідань, що стосуватимуться другорядних персонажів.

«Один із персонажів роману “перекочує” в цю книгу з іншої моєї книги. Я навмисно прописую книгу так, щоби у читача виникало питання, чому цей персонаж тут, що він тут робить і як він сюди потрапив. У книзі цих відповідей не буде. Від цього сюжет не страждає (персонаж – другорядний), але читач отримує змогу в тексті навести на піктограмку і перейти в чат у Facebook з цим персонажем», – додав письменник.

Також Макс Кідрук планує задіяти у своєму романі Google-карти. Для цього фахівці проводять спеціальну аерозйомка над містом Рівне.

Робота над застосунком має завершитися в серпні. Уже у вересні програма з’явиться у Google Play і iTunes Store.