18 Лютого 2018, 19:48

Україна виграла першу золоту медаль на Олімпіаді

Олександр Абраменко впевнено провів фінальні змагання, виконавши всі три стрибка практично без помилок

Українець Олександр Абраменко завоював золоту медаль з лижної акробатики у фрістайлі на Олімпійських іграх у Пхьончхані, повідомляється на офіційному сайті Олімпіади-2018. 128.51 балів у третьому фіналі принесли Абраменко впевнену перемогу. На другому місці розташувався китайський спортсмен Цзя Цзунян із результатом 128,05 балів. Третє місце зайняв росіянин Ілля Буров. Варто зазначити, що українець упевнено провів фінальну частину змагань, виконавши всі три стрибки практично без помилок. Олександр Абраменко став першим олімпійським чемпіоном у фрістайлі в лижній акробатиці в історії України. Також це перша медаль України у фрістайлі в історії. Фрістайл. Лижна акробатика. чоловіки Результати 3-го фіналу: 1. Олександр Абраменко (Україна) - 128,51 2. Цзя Цзунян (Китай) - 128, 05 3. Ілля Буров (ОАР) - 122,17 4. Павло Кротов (ОАР) - 103,17 5. Олів'є Рошо (Канада) - 98,11 6. Станіслав Гладченко (Білорусь) - 92,61