Logo
24 Січня 2017, 12:15

Українські музиканти, які здобули славу лише за кордоном

Як кажуть, немає пророка у своїй вітчизні. Так вже між людьми повелось, що їм важко повірити у талант і геніальність людини, яка знаходиться поруч. Вважається, що все справді найкраще, талановите, мудре і геніальне може народитись лише десь там далеко.

AvVdJ0CE7PM  

Саме тому все більше вітчизняних музикантів шукають і знаходять свого слухача далеко за межами України. Про такий стан в музиці пише radio24, та представляє українські гурти, яким вдалось знайти визнання лише за кордоном.

Гурт Sinoptik – один з культурних лідерів 2016 року. В травні цей український рок-гурт виграв престижний Міжнародний музичний конкурс The Global Battle of the Bands, де був визнаний “Найкращий рок-гуртом світу”.

На початку 2016-го гурт виступив на найбільшому неформатному фестивалі України Wintermass III і здійснив досить успішний європейський тур, після чого Sinoptik стали частіше запрошувати виступати в Європі.

https://youtu.be/zT6r281MZqw https://youtu.be/UwrA13cpjys

Stoned Jesus стали першим українським рок-гуртом, який побував на гастролях у Південній Америці. За 8 днів вони виступили в Чилі, Аргентині й Бразилії.

Їхній третій альбом “The Harvest”, який вийшов у 2015-му, музичні критики визнали одним з головних рок-релізів року в Україні Також він потрапив у безліч західних топів.

Stoned Jesus є найбільш гастролюючим у Європі українським гуртом. Їх вважають одними з лідерів європейської stoner/psychedelic-сцени.

https://youtu.be/zvSD4QA6ShU https://youtu.be/t2L4WqVZMy0

Гурт Zapaska створили в грудні 2009-го фронтмен Павло Нечитайло та Яна Шпачинська.

Композиції музиканти створюють в режимі Live-looping – за допомогою зациклювання та міксування музичних фраз. Дует активно концертує по клубах та фестивалях України і зарубіжжя. Британське видання Overblown назвало останній альбом Pomalu гурту Zapaska найкращим релізом 2016 на території пост-СРСР.

https://youtu.be/v7QrNVTj34c

Поки що в Україні про гурт Bloom Twins знають здебільшого меломани. Проте в Європі у сестер Ані і Соні Купрієнко з групи Bloom Twins вже сформувалася своя армія шанувальників.

На сестер, які родом з Броварів, у Facebook натрапила Олена Чубуклєєва, модель, продюсер, басист української рок-групи “Sister Siren”, яка шукала нових учасників. Гурт Олени розпався, але вона переконала дівчат переїхати з нею до Лондона. Чубуклєєва допомогла їм підписати контракт з NEXT Model Management.

https://youtu.be/tG85lwd0cu4

Електронний український тріп-хоп гурт Mari Cheba заснований солісткою та автором пісень Марі Чебою. Вокальні здібності українки оцінила світова музична індустрія: дівчина стала володаркою звання “найкращий жіночий вокал” за версією Trip Hop Nation серед виконавиць з Америки і країн Європи. Гурт Mari Cheba – це Валентин Латиш (клавішні) Денис Рильков (електро-гітара) та Марі Чеба (вокал).

У 2016 році Mari Cheba стали номінантами премії Yuna в категорії “Відкриття року”.

https://youtu.be/GanyEUukTbc

Один із найуспішніших метал-гуртів України Jinjer також має більше фанів за кордоном, ніж в Україні.

На початку 2016-го гурт із Горлівки підписав контракт з австрійським лейблом Napalm Records. Компанія звукозапису відома роботою з такими артистами як Аркона, Adept, Battlelore, Leaves ‘Eyes, Belphegor, Die Verbannten Kinder Evas та ін.

https://youtu.be/c-vhrv-1Ctg

Український етно-рок гурт Kozak System виник у лютому 2012 року. Команда вже встигла побувати у Польщі, Америці, Канаді, Чехії, Словаччині, Франції, Німеччині.

А нинішній мер Варшави донедавна щиро вважав “козаків” польським гуртом.

https://youtu.be/9vA9y5u6hcs https://youtu.be/HqeNjgxf-LU

Lovelylife