Logo
14 Листопада 2016, 13:50

Українці створили IOS-додаток, який допоможе набувати корисних звичок

Ні для кого не секрет, що корисні звички - це дуже важливо, але набувати їх часом ой, як не просто. Розробники з Одеси вирішили полегшити це завдання і створили додаток Daily Habits для iOS і Apple Watch, який допомагає набувати і підтримувати хороші звички, а також позбавлятися від поганих.

dodatok

У "базовій комплектації" додаток безкоштовний, заробляти розробники планують на платній pro-версії.

Додаток працює за принципом відкриття нових "ачівок" - в ньому можна ставити перед собою цілі та відслідковувати процес їх досягнення. Своїми успіхами можна ділитися з друзями і родичами в спеціальних групах, куди можна запрошувати користувачів за інтересами.

Якщо ви не знаєте, з чого почати, в Daily Habits є вбудована "бібліотека звичок", з яких можна вибрати щось корисне для себе. Звички, робота над якими завершена, можна архівувати.

dodatok1

У pro-версії є кілька додаткових можливостей:

  • Синхронізація майбутніх дій з додатком "Календар", що дозволяє планувати кожен день,
  • Пароль з підтримкою Touch ID,
  • Розширена статистика,
  • Повна синхронізація між iOS-пристроями, щоб ваші цілі та досягнення переслідували вас усюди.

Створила додаток одеська компанія XwaveSoft, яка спеціалізується на розробці мобільних додатків для платформ iOS і Mac OS X. Заснував її Денис Євенко в 2009 році. Основний напрямок роботи компанії - розробка додатків для підвищення продуктивності, організації та економії часу. Одним з найпопулярніших продуктів студії став додаток Be Focused (первинна назва Pomodoro Time). Daily Habits, який також вирішує проблему персональної ефективності, став логічним продовженням лінійки вже існуючих продуктів XwaveSoft.

UaModna