Logo
14 Вересня 2019, 19:41

Укравтодор презентував ресурс, який повідомлятиме про ситуацію на дорогах

Дізнатись на яких дорогах проводять ремонт, тепер можна буде в он-лайн режимі

“Укравтодор” презентував онлайн-ресурс для відслідковування ремонтних робіт та стану проїзду на дорогах державного значення.

На карті відтворено оперативну, актуальну та достовірну інформацію щодо виконаних ремонтних робіт на дорогах країни, пише Типовий Франківськ з посиланням на канал24.

Відтепер кожен користувач зможе спланувати поїздку та отримати детальну інформацію щодо виду ремонту та термінів його виконання. Окрім того, надано посилання на систему держзакупівель, аналітику порталу прозорого будівництва і інформацію щодо залучених інженерів консультантів FIDIC.

Інтерфейс дозволяє обрати потрібну частину дороги прямо на карті та одним дотиком отримати повну інформацію, серед якої – тип ремонту, дати початку та завершення робіт, компанію-виконавця робіт з проектування та ремонту дороги, вартість договору.

Додатково система містить фото та відеоматеріали перед ремонтом та після введення в експлуатацію відремонтованої ділянки.

У подальшому на базі цього ресурсу планується забезпечити інформацію про стан дорожньої інфраструктури, зокрема, про актуальний стан мостових споруд, пункти відстою для вантажного транспорту, розташування медичних закладів, електрозаправок та корисні сервіси.

Окрему увагу приділили інформації про стан безпеки руху, зокрема, планують розміщувати оперативну відеоінформацію з проблемних ділянок, дані про інтенсивність руху, інформацію по швидкісному режиму, обмеження руху та альтернативні маршрути. 

Карта доступна за посиланням.