Logo
5 Лютого 2017, 18:30

Укрзалізниця запустила мобільний додаток для придбання залізничних квитків

«Укрзалізниця» впровадила мобільний додаток для придбання квитків online для Аndroid. Незабаром  ця послуга стане доступна власникам мобільних пристроїв, що працюють на операційній системі iOS. Таким чином клієнти зможуть зручно та оперативно купувати залізничні квитки за допомогою своїх гаджетів.

cEmh1quWGzc

 Завантажити мобільний додаток користувачі можуть у Google Play  на своїх смартфонах та планшетах.

«Ми хочемо комплексно змінити застарілі стандарти в обслуговуванні пасажирів, щоб вони змогли відчути, що Укрзалізниця працює для клієнта. Окрім розробки  та запровадження мобільних сервісів, ми фокусуємося також на придбанні нових пасажирських вагонів, зміні їхнього дизайну, осучаснюємо постільну білизну, прагнемо надавати послуги нової якості, щоб  наші пасажири почувалися комфортно, а подорожі приносили їм приємні враження, –  зазначив голова правління Войцех Балчун.

1

Додаток, який так і називається "Залізничні квитки" дозволяє не лише купувати квитки, а й у разі потреби повертати їх до відправлення поїзда. Користуватись додатком можна трьома мовами. Також він дає можливість оформити електронний квиток з QR-кодом, який не треба міняти в касі.

2

Що цікаво, за допомогою новоствореного додатка можна зареєструвати додаткову ручну поклажу, оформити перевезення тварин, апаратури тощо.

Крім цього, у першому півріччі 2017-го розпочнеться встановлення на залізничних вокзалах  терміналів самообслуговування, найперший з’явиться у Києві.