Logo
7 Травня 2019, 19:27

Уряд виділив Прикарпаттю понад 1,5 мільйони гривень на здешевлення агрокредитів

Держава виділила для агропромислового комплексу Прикарпаття 1 мільйон 692 тисячі гривень на здешевлення у 2019 році кредитів.

Про це інформує прес-служба ІФ ОДА, пише Типовий Франківськ.

У департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулося засідання обласної конкурсної комісії щодо надання суб’єктам господарювання агропромислового комплексу часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами.

Умови компенсації визначені постановою Кабінету міністрів України від 29 квітня 2015 року №300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» із змінами.

Під час засідання обласної конкурсної комісії розглянули заявки та пакети документів за 29 кредитними угодами. Кошти в сумі 1692 тисячі гривень розподілили повністю. Також комісія прийняла рішення подати до Міністерства аграрної політики та продовольства України заявку щодо додаткової потреби в коштах на здешевлення кредитів в сумі 635,3 тисячі гривень, яких не вистачає на подані заявки.

Залучення кредитів аграріями області сприятиме розвитку сільськогосподарської галузі.

Схожі Новини