Logo
3 Серпня 2018, 21:24

В 2019 році іванофранківці платитимуть за воду більше (тарифи)

Сьогодні, в «Івано-Франківськводоекотехпромі» провели відкрите обговорення щодо встановлення/зміни тарифів на 2019 рік на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення. За словами очільника ВЕТП, сьогодні на громадських слуханнях обговорюватимуться тарифи на 2019 рік. На затвердження планується єдиний тариф без внутрішньобудинкового. Планується встановити тариф у розмірі 7.70 грн. на водопостачання і 8.93 грн. на водовідведення. Загалом тариф збільшиться на 12-14%.
"Чому росте? Бо більше 40% в структурі тарифу - це заробітна плата працівників. Уряд постійно піднімає мінімальну зарплату і тому тарифи ростуть також", - каже Роман Кімачук.
Також на зростання впливає збільшення вартості електропостачання. Воно в тарифі закладено на рівні 16%.
"Все те, що необхідне для життєдіяльності підприємства дорожчає постійно. Тому ми змушені збільшувати тарифи. Я хочу, щоб мої працівники отримували гідну зарплату, працювали в нашому місті, а не виїжджали за кордон", - додає комунальник.
Директор каже, що хочуть працювати так, щоб за підприємством не рахувалося боргів. Щоб воно було окупним.
"Ми не хочемо піднімати тарифи. Знаємо, що франківці також не в захваті, але це наразі життєво необхідно. Якщо не будемо працювати на самоокупність, то доведеться, або не платити зарплату, або світло. Ми не можемо цього допустити. До слова, вода в нас не найдорожча в Україні", - каже Роман Кімачук

Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram