В 2019 році іванофранківці платитимуть за воду більше (тарифи)

Сьогодні, в «Івано-Франківськводоекотехпромі» провели відкрите обговорення щодо встановлення/зміни тарифів на 2019 рік на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення.

За словами очільника ВЕТП, сьогодні на громадських слуханнях обговорюватимуться тарифи на 2019 рік.

На затвердження планується єдиний тариф без внутрішньобудинкового. Планується встановити тариф у розмірі 7.70 грн. на водопостачання і 8.93 грн. на водовідведення.

Загалом тариф збільшиться на 12-14%.

“Чому росте? Бо більше 40% в структурі тарифу – це заробітна плата працівників. Уряд постійно піднімає мінімальну зарплату і тому тарифи ростуть також”, – каже Роман Кімачук.

Також на зростання впливає збільшення вартості електропостачання. Воно в тарифі закладено на рівні 16%.

“Все те, що необхідне для життєдіяльності підприємства дорожчає постійно. Тому ми змушені збільшувати тарифи. Я хочу, щоб мої працівники отримували гідну зарплату, працювали в нашому місті, а не виїжджали за кордон”, – додає комунальник.

Директор каже, що хочуть працювати так, щоб за підприємством не рахувалося боргів. Щоб воно було окупним.

“Ми не хочемо піднімати тарифи. Знаємо, що франківці також не в захваті, але це наразі життєво необхідно. Якщо не будемо працювати на самоокупність, то доведеться, або не платити зарплату, або світло. Ми не можемо цього допустити. До слова, вода в нас не найдорожча в Україні”, – каже Роман Кімачук


Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram

407 1

Залишити Коментар